Budowy dróg – Warto stawiać na polskie firmy

Wybór firmy do realizacji inwestycji drogowych, która specjalizuje się w budownictwie drogowym, nie jest sprawą prostą. Cieszy jednak fakt, że coraz więcej inwestorów z Polski i z zagranicy decyduje się na zaangażowanie w projekty polskich wykonawców, takich jak my, ponieważ zlecenie możemy zrealizować kompleksowo i profesjonalnie, a dodatkowo w konkurencyjnej cenie.

Podwykonawca dobry, bo polski!

Dlaczego warto angażować w projekty związane z budownictwem drogowym polskie firmy? Faktów przemawiających na korzyść wykonawców dróg pochodzących z kraju jest co najmniej kilka.

Po pierwsze – cały niezbędny sprzęt, maszyny i fachowców mamy na miejscu. Dzięki temu przy remontach dróg nie jesteśmy uzależnieni od dostawców, którzy sprowadzają maszyny czy ludzi do pracy z zagranicy. Ma to wpływ na oszczędność czasu i pieniędzy w przypadku, kiedy np. wystąpi jakaś niespodziewana awaria.

Po drugie – rozbudowana sieć kontaktów i współpraca z lokalnymi dostawcami czy specjalistami pozwala nam na dobór wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz podwykonawców na bieżąco, w zależności od typu inwestycji drogowej i potrzeb. Znajomość branży od podszewki, a także wieloletnie działanie na rynku daje gwarancję, że zaangażowani do pracy ludzie są fachowcami w swojej dziedzinie i można na nich polegać.

Po trzecie – polskie firmy oferują kompleksową obsługę inwestycji drogowych. Jesteśmy przykładem jednej z nich, która oferując pełen zakres działań związanych z budownictwem drogowym: przygotowujemy grunt, wykonujemy warstwy konstrukcyjne, profesjonalnie stabilizujemy grunt, wykonujemy nawierzchnię z różnego typu surowców, dostarczamy niezbędne kruszywo drogowe, a przede wszystkim, nasz zespół złożony jest ze specjalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i wiedzę z zakresu budownictwa drogowego, a także polskiego prawa. Wszystko po to, by inwestycje drogowe realizowane były na najwyższym poziomie, przy zachowaniu wszystkich przepisów oraz zasad.

Budownictwo drogowe na najwyższym poziomie

Realizując inwestycje drogowe, warto zaufać doświadczeniu profesjonalistów, dlatego przed ostatecznym wyborem podwykonawcy/wykonawcy zlecenia, należy zapoznać się z dotychczas zrealizowanymi projektami przez konkretną firmę oraz opiniami instytucji, dla których miała ona okazję pracować, a także z zakresem świadczonych usług.

Przez lata działalności na rynku mieliśmy niejedną okazję, by udowodnić swój profesjonalizm w zakresie budownictwa drogowego, a dziesiątki pomyślnie zrealizowanych projektów są naszą najlepszą wizytówką.

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku, a w 2006 wzbogaciliśmy ofertę o wydobycie i przerób kruszywa drogowego, dzięki czemu zarówno jako wykonawca, jak i podwykonawca, kompleksowo i na najwyższym poziomie realizujemy zlecone nam inwestycje drogowe. Samodzielne wydobycie i produkcja materiałów budowlanych pozwala nam zaoferować kompleksowe usługi budowlane, a także dostarczyć klientom surowce najwyższej jakości.

Udostępnij: